به فروشگاه آریابان خوش آمدید

خرید و فروش کالا از طریق اینترنت و فروشگاه‏های اینترنتی یکی از روش‏های خرید با مزایای فراوان است. از جمله این مزیت‏ها می‏توان سرعت و دقت بخشیدن به فرآیند سفارش و انتخاب کالا، عدم صرف هزینه و زمان زیاد با مراجعات مختلف جهت انتخاب کالا، کسب اطلاعات دقیق از طریق توضیحات کاتالوگ‏ها و مقایسه فنی و قیمتی محصولات که یکی از امکانات سایت فروشگاه آریابان می‏باشد را نام برد.
از مزایای دیگر فروشگاه اینترنتی کسب اطمینان از قیمت مناسب و اصل بودن محصول بدلیل ارائه محصول با کمترین واسطه از تامین‏کننده تا مصرف‏کننده کالا می‏باشد.
علاوه براین، اطلاع از نظر دیگر مصرف‏کنندگان پیرامون کالای موردنظر می‏تواند راهنما و الگوی مصرف مناسبی برای مشتریان بعدی باشد. مقایسه دقیق از نظر فنی و قیمتی امکاناتی است که می‏تواند خرید اینترنتی از فروشگاه را به صرفه و کاملا به نفع مشتری قرار دهد.
همچنین، خرید در هر مکان و در هر زمان از شبانه روز و اطمینان از دقت در ارسال از مزایای دیگر خرید اینترنتی می‏باشد.
از این رو، فروشگاه آریابان می‏کوشد تا با ایجاد فضای مطمئن از طریق ارائه قیمت‏های مناسب، اطلاعات فنی و مقایسه دقیق محصولات به مشتریان خود، به انتخاب بهترین محصول و کاراترین راه حل برای پروژه‏های شما بپردازد.

  • شرایط فروش برای همکاران

همکاران محترم در سراسر کشور می‏توانند با ارسال مدارک مبنی بر فعالیت در زمینه سیستم‏های حفاظتی که می‏تواند یک نامه با سربرگ شرکت یا فروشگاه و یا نمونه کارت ویزیت خود با شرایط و تخفیفات همکاری اقدام به خرید نمایند.

  • شرایط فروش برای تامین کنندگان، تولیدکنندگان و واردکنندگان

تامین‏کنندگان، تولید کنندگان و واردکنندگان عزیز نیز می‏توانند با ارسال نامه مبنی بر درخواست خود برای ارائه محصولات در فضای فروشگاه و ارسال لیست محصولات، قیمت و مدارکی مبنی بر تولیدکننده بودن یا واردکننده اصلی بودن محصولات، و همچنین درخواست همکاری خود را اعلام نمایند تا با بررسی شرایط همکاری بتوانیم فضایی برای ارائه محصولات با کیفیت ایجاد نماییم.

  • همکاری با فروشگاه آریابان

نصابان محترم نیز می‏توانند با اعلام آمادگی از شهرهای مختلف جهت نصب محصولات ارائه شده توسط سایت، آمادگی خود را از طریق تکمیل فرم همکاری مربوطه ارسال نمایند.